У Золотоноші підписали Меморандум про співпрацю з іспанськими промисловцями [ФОТО]

Золотоноша продовжує проторювати свій “іспанський” шлях розвитку в економічній сфері своєї життєдіяльності. Услід за двома зустрічами із представниками Піренейського півострова на базі нашого міста, а також діловим візитом до Іспанії (розтиражованим деякими ЗМІ як відпочинок посадовців під час ремонту колектора), нарешті дійшла черга і до офіційних документів.

Учора міський голова Віталій Войцехівський підписав Меморандум про співпрацю із керівником західноєвропейської корпорації Macroo Solution. Група компаній поєднує в собі підприємства найрізноманітнішіх профілів, зокрема виробництво енергозберігаючих елементів живлення та сучасних систем водопостачання. Сама ж іспанська сторона готова на вельми широкий діалог із Золотоношею в економічній сфері. 

Поки що співпраця розпочнеться із відкриття офіційних представництв піренейських виробників у нашому місті. З часом мають види навіть на відкриття виробничих потужностей. У стінах Міської ради, в свою чергу, зазначають, що згаданий Меморандум – лише перший крок на шляху до масштабного співробітництва Золотоноші з іспанськими промисловцями.

memorandum-01-870_650 memorandum-02-870_650