Колектив “Укрхімтрансаміаку” став на захист відстороненого Полозова [ДОКУМЕНТ]

Трудовий колектив УДП “Уркхімтрансаміак” звернувся листом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Привід – відсторонення депутата Черкаської обласної ради Віктора Полозова від посади виконувача обов’язків керівника підприємства. За словами авторів листа, усунено тимчасового очільника було на підставі неправдивої та популістської інформації щодо його “російського найманства”, а самі працівники підтримують Полозова в його прагненні реформувати державне підприємство.

Задля підкріплення своїх слів наводять статистичні показники фінансово-господарської діяльності “Укрхімтрансаміаку”. Наголошують на тому, що з моменту призначення тимчасового керівника відбулись відчутні зміни в роботі УДП. Згідно з наведених даних, за шість місяців було на 3% збільшено обсяг транспортування аміаку, на 164% – чистий прибуток, на 88,8% – чистий прибуток держпідприємства, на 72,7% – коефіцієнт фінансової стійкості і на 44,4% – коефіцієнт поточної ліквідності. Крім того, автори зазначають, що під час цього терміну на 91 відсоток зменшилась заборгованість за кредитами (із 21 до 1,9 тисяч доларів США), а також на 64,3% збільшився обсяг сплати податків до Держбюджету.

Окремо вітчизняні хіміки нагадують, що за короткий термін “Укрхімтрансаміак” нарешті перейшов на самостійне управління українською ділянкою магістрального аміакопроводу “Тольятті – Одеса”, відмовившись від послуг російського ВАТ “Трансаміак”. На самому підприємстві розроблена та впроваджена нова система закупівель з використанням сервісу “Прозорро”, котра вже дозволила зекономити півмільйона гривень. Додає колектив і тези про нову систему бюджетування УДП, впровадження ефективної організаційної структури, створення системи мотивації персоналу та розробку стратегії розвитку УДП.

Також у листі колектив держпідприємства наводить цитату самого Гройсмана щодо головних ворогів України, котрими він назвав Росію, корупцію та популізм. Цим намагаються нагадати про передумови відсторонення Віктора Полозова від виконання своїх обов’язків. Підготувати та підписати лист уповноважили теперішнього в.о. директора та голову профспілки.

Нагадаємо виконувача обов’язків УДП “Укрхімтрансаміак” тимчасово звільнили із займаної посади після емоційного звернення народного депутата Владислава Голуба щодо російського найманства черкаського депутата. Опісля ж сам законотворець довго переслідував вже відстороненого Полозова із камерою в руках, вигукуючи гасла про “путінського прихвостня”. Своє бачення ситуації останній пояснив у нещодавньому розширеному інтерв’ю.

ly-st-ukrhimtransamiaku-01 ly-st-ukrhimtransamiaku-02