“Провокація купки людей”: народний депутат не знайшов спільної мови із золотонісцями на телестудії [ВІДЕО]

Про свою недовіру народному депутату Владиславу Голубу заявили в четвер під час прямого ефіру передачі «Країна, яка нам потрібна» телеканалу «Рось» (Черкаська регіональна дирекція Національної телерадіокомпанії України) жителі його 197-ого виборчого округу, повідомляє “Прочерк“.

– Для нас ви не є народним депутатом, – від імені золотонісців, «які голосували за Голуба і тепер шкодують про це, і переважної більшості, які не голосували за нього» заявила журналіст із Золотоноші Ніна Жук. – Народний депутат – це передусім законотворець. Ви і законотворець, і юрист, але самі не дотримуєтеся закону і постійно його порушуєте!

Але договорити Ніні Жук народний депутат не дав. Звертаючись до ведучої, сказав, що «не бажає цього слухати», бо прийшов на телебачення не для того. А самій журналістці відказав, що її думка його не цікавить, оскільки вона – помічниця депутата облради від ВО «Черкащани» Віктора Полозова. Пана Полозова у Золотоноші вважають потенційним конкурентом пана Голуба на наступних парламентських виборах.

На запитання ведучої, скільки осіб вона представляє, Ніна Жук заявила, що представляє всіх тих золотонісців, які підписали заяву про відкликання Владислава Голуба з посади народного депутата України. Наразі вже зібрано близько 3 тисяч підписів.

Тим часом народний депутат продовжував заважати Ніні Жук говорити.

– Ви цілий рік обливаєте брудом людину, чия вина не доведена в суді, – продовжувала говорити журналіст, вочевидь, маючи на увазі кампанію, яку Владислав Голуб розгорнув проти Віктора Полозова. – А тому я приїхала сюди, щоб висловити вам свою неповагу. Ви – боягуз, пліткар і негідник.

trk-ros

Як тільки Ніна Жук закінчила говорити, мікрофон взяла жителька Канева, також журналіст Наталія Писарєва:

– Пане Голуб, ви представляєте партію «Блок Петра Порошенка», і в той самий час активно критикуєте представників цієї партії. У Каневі активно ходять чутки, що вже є підкилимні домовленості, що ви будете кандидатом від «Батьківщини»…

Коментувати звинувачення журналістів Владислав Голуб не став.

– Ми прийшли сюди, в студію, обговорювати серйозні теми, – сказав він. – Я не збираюся реагувати на провокації купки людей… Мені не цікава ця розмова.

Під кінець програми слово взяв депутат Золотоніської міської ради Олександр Флоренко.

– Два роки тому, коли відбувалися вибори народних депутатів, я був присутній на деяких зустрічах, які проводив пан Голуб у нашому місті. Ми повірили цій людині. На жаль, дарма… – почав пан Флоренко. Але, незважаючи на те, що він обіймав місце серед запрошених учасників програми, договорити йому не дали. Владислав Голуб почав задавати питання про роботу міської влади, і розмова знов перейшла на крик.

– Панове, вам не соромно? – була змушена запитати ведуча.

Своєрідний підсумок дискусії в студії підвів начальник відділу Центру допомоги учасникам АТО в Черкаській області Олександр Тимошенко:

– Я брав участь у нещодавніх парламентських слуханнях, і більше цього не робитиму, принаймні при цьому складі депутатів. Така Верховна Рада нам не потрібна…