Баскетбол: “Легіон” та “Форсаж” прогнозовано поступаються лідерам

Вихідними на черкаських майданчиках відбувся другий ігровий день тамтешньої відкритої Аматорської ліги. Основне дійство відбувалося у дивізіоні Б, котрий нарешті узяв старт, в той час як у лізі рангом вище було зіграно лише один матч. Саме в ньому складав іспит на міцність золотоніський “Легіон”, зустрівшись з одним із фаворитів сезону – БК “Місто”.

З урахуванням кадрових втрат, поразка з таким результатом проти багаторічного флагмана (раніше, нагадаємо, суперник мав назву БК “Черкаси”) свідчить про дуже пристойну гру легіонерів у захисті. Незважаючи на відсутність шансів, “Легіон” боровся та намагався не опускати рук до останніх секунд зустрічі. Має проблеми передня лінія, над їхнім вирішенням тренерський штаб обіцяє працювати. 

Гравець матчу у команди – Андрій Шимуля, котрий набрав 21 пункт. Відзначив також головний тренер Артур Абрамов дебютанта Дениса Хоменка, котрий попри огріхи в нападі, дуже солідно зіграв на лінії захисту.

Баскетбол. Черкаська Аматорська ліга, другий ігровий день. Дивізіон А

БК “Місто” – “Легіон” Золотоноша 66:55
Легіон: Шимуля – 21, Рунцо – 12, Жиговцев – 10, Васільєв – 10, Кузьменко – 2

legion

“Легіон” перед матчем із БК “Місто”. Стоять (зліва вправо): Артур Абрамов (головний тренер), Андрій Шимуля, Владислав Васільєв, Олексій Кузьменко, Іван Рунцо, Ярослав Корольов. Сидять: Олексій Лісун, Денис Хоменко, Сергій Матюша

У дивізіоні Б розгромної поразки зазнав інший золотоніський клуб – “Форсаж”. Команда має цього року проблеми колосальні. Передусім через те, що в міжсезоння стан залишили дві третини від складу. Тому й розгром від клубу, котрий ще минулого року виконував роль міцного середняка у вищому дивізіоні, зовсім не дивує. Свої очки золотонісці намагатимуться брати у інших матчах.

Гравець матчу у “Форсажі” – Богдан Артеменко (17 очок).

Баскетбол. Черкаська Аматорська ліга, другий ігровий день. Дивізіон Б

ЧДТУ – “Форсаж” Золотоноша 87:46
Форсаж: Артеменко – 17, Мірошник – 9, Лада – 8, Сахаров – 6, Василега – 4, Василенко – 2