Золотоніська Ліга сміху – 2016. Відбірковий етап [ВІДЕО]

Новий сезон свята гумору в Золотоноші, як відомо, стартував у п’ятницю в стінах Міського будинку. Дещо змінений формат змагань, чимало нових учасників та тренерів – такою анонсували осінню Лігу Сміху організатори за декілька тижнів до її початку. Команд цього разу назбиралося аж дванадцять. До старожилів, котрі пройшли вогонь, воду та Карпати минулої першості, додалося й чимало дебютантів. Один колектив приїхав навіть із Черкас: своїми талантами ділилися студенти ЧНУ ім. Богдана Хмельницького.

Проблема лише одна – катастрофічна нестача місць. Навіть незважаючи на підвищені, в порівнянні із найпершим концертом у лютому, ціни на квитки (уся виручка, як вже склалося традиційно, буде направлена на благодійні цілі), попит досі значно перевищує пропозицію. Дехто переглядав Лігу на центральній площі, де організатори провели пряму трансляцію із залу МБК, а також відкрили точку із гарячою кавою. Більшість поціновувачів чекає нині на головне – відеозапис повного концерту.

Побувати на відбірковому етапі золотоніської Ліги сміху відтепер мають змогу і наші читачі, переглянувши повне відео свята гумору за авторством Володимира Кісанова та Юрія Кравченка: