Золотоноша відкрила другий сезон Ліги Сміху [ФОТО]

У Золотоноші стартував другий сезон конкурсу гумору «Ліга сміху». В команди об’єдналися місцеві держслужбовці, комунальники, політки, підприємці, освітяни та студенти. Сцена Будинку культури насилу вмістила всіх охочих поділитися своїми жартами. Так само яблуку ніде було впасти і в глядацькій залі. Тож всім, хто хотів насміятися від душі, навіть додаткові стільці доставляли, – розповідає інтернет-видання ПроВсе.

«Лігу сміху» в Золотоноші започаткувати торік. Конкурс так сподобався і командам, і глядачам, що його вирішили продовжувати і цьогоріч.  Та команд-учасників виявилося так багато, що золотоніську «Ліга сміху» довелося ділити аж на два напрямки: дорослу та юнацьку.

Вчора своє вміння розважати показували 12 команд дорослої ліги. Частина з них – це вже «старожили» сцени із попереднього сезону. А одна команда взагалі іногородня – змагатися в жартах із місцевими до Золотоноші приїхали студенти Черкаського національного університету. Свою команду вони назвали «Колоритні».

До виступу кожної команди  уважно придивлялося журі у складі шести осіб. Кожен з членів журі мав обрати для себе по дві команди, аби в подальшому стати для них тренером та наставником. У складі журі та майбутніх тренерів і міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський. У минулому сезоні саме під його керівництвом команда «На лабутенах» виборола перше місце. Тож цього разу за тренера-мера боролися всі 12 команд.  Та обрати він міг лише дві. Свій вибір міський голова зупинив на фіналістах минулого сезону – команді освітян «Активія». Також взяв під свою опіку команду «Каламбур», до якої увійшли працівники Золотоніської міськради. Віталій Войцехівський пожартував, що тепер колегам не лише на роботі, а й на репетиціях спокою не даватиме.

liga-smihu-01

Перший тур «Ліги сміху» тривав упродовж кількох годин. Команди жартували і про власне життя, і про чиновників, і про народних депутатів. Кожний виступ зривав шквал оплесків. Варто додати, що подивитися золотоніську «Лігу сміху» приїхали і гості з Черкас – голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, голова Черкаської облради Олександр Вельбівець та ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко.

Після виступів команд Юрій Ткаченко зізнався, що «Ліга сміху» – це найкраща можливість дізнатися чимало цікавого про міського голову Золотоноші та народного депутата від золотоніського округу.

Водночас Віталій Войцехівський повідомив присутнім приємну новину, що по завершенні  сезону «Ліги сміху» планується проведення ще й суперфіналу між цьогорічними переможцями та кращою командою минулого року.

– І швидше за все, цей суперфінал проведемо у Карпатах, – припустив міський голова Золотоноші.

Наступного разу команди зустрінуться вже в грудні. Тоді у Золотоноші проведуть чвертьфінал, його розділять на дві частини: по шість команд-учасників.

Зазначимо, що кожний етап «Ліги сміху» має ще й благодійну мету, адже всю суму від продажу квитків передають золотонісцям, яким необхідні  кошти на лікування.

liga-smihu-03

Команда “Активія” (освітяни міста). Фото: ПроВсе

liga-smihu-04

“Дошкулярики” (працівники дитячих садочків Золотоноші). Фото: ПроВсе

liga-smihu-05

Переможець минулого сезону – “На лабутенах” (викладачі Технікуму ветеринарної медицини). Цього року, згідно з правилами, у конкурсній частині участі не беруть. Фото: ПроВсе

liga-smihu-07

Санітарний батальйон (КП “Міський Водоканал”). Фото: Сергій Кузнєцов

liga-smihu-08

“Шалені матусі”. Колектив, зібраний із золотоніських мам, котрі нині перебувають у декретних відпустках. Фото: Мар’яна Ніщенко

liga-smihu-09

“Слуги народу” – збірна команда депутатів міської ради та фахівців Виконкому. Фото: Олександр Флоренко

liga-smihu-10

Колектив “Статус” (Будинок дитячої та юнацької творчості)

 

liga-smihu-02

Чисельна делегація студентів-учасників та вболівальників із Черкас. Фото: ПроВсе

liga-smihu-06

“Колоритні” – колектив студентів Черкаського національного університету