На території “Златодару” відкрили новий пожежний підрозділ [ФОТО, ВІДЕО]

Учора на території КХП «Златодар» розпочала роботу ініціатива дещо підзабута останніми роками – місцева пожежна команда. Фактично бойовий пожежний підрозділ повернувся до місця постійної дислокації, у гараж колишньої добровільної пожежної дружини цього підприємства.

Обласне управління ДСНС повідомляє, що ця подія стала однією зі складових виконання розпорядження голови Черкаської ОДА щодо створення в області місцевих пожежних команд. Мета – забезпечення оперативного реагування на ліквідацію пожеж, що виникають у сільській місцевості. Проблема справді існує, адже радіус виїзду з місця дислокованих пожежно-рятувальних підрозділів до найбільш віддалених населених пунктів складає в окремих випадках до 60 кілометрів. Це ускладнює процес ліквідації пожеж.

Віднині новостворена золотоніська команда у складі п’яти осіб та пожежної автоцистерни додається до загальної міськрайонної системи протипожежного захисту, яку вже складають чотири місцеві команди.

– Процес створення місцевих пожежних команд в області триває вже не один рік. За цей час за підтримки місцевих органів влади вдалось зробити значну роботу. Сьогодні на Черкащині вже активно функціонують 79 таких команд. Ми вже можемо говорити про справжню мережу цих підрозділів, якою охоплено усю область. Їхніми силами лише цього року було забезпечено реагування на 84 пожежі, – коментує подію начальник обласного Управління ДСНС Віктор Гвоздь.

Від рятувального керівництва та представників органів місцевого самоврядування пожежний підрозділ отримав комплекти бойового одягу, рукавів і побутової техніки для створення належних умов.

pozhezheny-j-pidrozdil-zlatodar-01-870_650 pozhezheny-j-pidrozdil-zlatodar-02-870_650 pozhezheny-j-pidrozdil-zlatodar-03-870_650 pozhezheny-j-pidrozdil-zlatodar-04-870_650 pozhezheny-j-pidrozdil-zlatodar-05-870_650 pozhezheny-j-pidrozdil-zlatodar-06-870_650