ДНЗ “Струмочок” отримав золото на міжнародному форумі з питань інноватики освіти [ФОТО]

У Київському Палаці дітей та юнацтва з 25 до 27 жовтня відбувається міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті – 2016» та Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu». Це – найбільший в Україні представницький форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій.

Вчора освітній форум урочисто відкривали за участю Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук. Визначили і перших тріумфаторів – організатори нагородили шість вітчизняних дитячих садочків. Опинилася в цьому списку і Черкащина: за методичний посібник «Соціальне партнерство як запорука якості дошкільної освіти» колектив золотоніського ДНЗ “Струмочок” отримав золоту медаль та диплом переможця.

Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» – найбільш представницький і професійний захід в освітньому просторі нашої країни, спрямований на презентацію, обмін досвідом, узагальнення та поширення інноваційних досягнень, набутих у практичній діяльності навчальних закладів, використання міжнародних освітніх новацій, ознайомлення з засобами навчання, проектами та програмами.

dnz-strumochok-01-870_650 dnz-strumochok-02-870_650