Золотоноша говорить: Чи доступна для людей місцева влада?

Розвиток місцевих громад та підвищення стандартів життя їхніх представників нині, на думку експертів, прямо залежать від рівня доступності влади. Під цим терміном фахівці зазвичай розуміють можливість для жителів брати участь в управлінні справами громади, розглядати питання, що відносяться до компетенції місцевого самоврядування, коригувати їх, безперешкодно відвідувати колегіальні засідання органів влади.

Сучасне українське законодавство містить в собі чимало демократичних механізмів, котрі забезпечують доступність влади. Це – громадські слухання, ініціативи, референдуми, загальні збори громадян чи робота громадських рад. Разом з тим, поруч із юридичною складовою співвідносини в українському соціумі визначає ще й таке невинне поняття, як людяність. Закони можуть гарантувати будь-що, але без адекватного ставлення до банальних демократичних цінностей очікувати на щось марно. 

Чи доступна влада у Золотоноші? Чи можна вирішувати громадські питання у високих кабінетах на Садовому проїзді? Чи мають золотонісці досвід успішного діалогу з посадовцями? Відповіді серед містян шукали автори проекту “Золотоноша говорить” у своєму свіжому сюжеті: