PROFIT DAY: золотоніській молоді влаштували “День кар’єри” [ФОТО]

19 жовтня служба у справах дітей, молоді та спорту було організувала серію заходів у рамках Всеукраїнського проекту «Твій День кар’єри «PROFIT DAY». На базі проектного центру «В.А.М. Відповідальність. Активність. Молодість.» та за сприяння адміністрації третьої школи у особі соціального педагога Валентини Боченкової було проведено інтерактивні тренінги та зустрічі з представниками регіональних ЗМІ.

Партнерами заходу виступили Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр та Золотоніський міськрайонний центр зайнятості. До проведення долучилася волонтер Корпусу Миру США Кера Пітерсон, яка спільно з фахівцем центру зайнятості Наталією Котишевою провела тренінгові заняття з написання резюме та проведення співбесід при працевлаштуванні.

profit-day-02-870_650

Учасники – молодіжні лідери, які цікавляться журналістикою. Представники шкіл та ветеринарного технікуму мали змогу більше дізнатися про особливості професії журналіста, а також поспілкуватися з Олександром Стрельчуком, представником «Громадське ТБ: Черкаси». Журналіст поділився корисною інформацією та порадами для початківців, а також презентував свій канал – проект, незалежний від політичних сил.

profit-day-04-870_650

День кар’єри у Золотоноші провели також і з метою виявлення активної молоді, що цікавиться журналістикою. За сприяння Корпусу Миру США вже з нового року тут розпочнеться реалізація проекту «Молодіжний журналістський клуб» на базі міського Будинку дитячої та юнацької творчості.

Оксана Червякова

profit-day-01-870_650
profit-day-03-870_650