У Золотоноші відкриють центр для безпритульних тварин

11 жовтня сесія Золотоніської міської ради пакетом прийматиме Правила утримання домашніх тварин та Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами.

– Депутатський корпус сповнений рішучості затвердити у Золотоноші гуманні стандарти поводження із домашніми та безпритульними тваринами, – коментує Козацькому сайту міський голова Віталій Войцехівський. –   Наше місто прагне до міжнародного партнерства, а визначальними у питаннях такої співпраці,  у зростанні інвестиційної привабливості Золотоноші перед її міжнародними партнерами, у тому числі,  є і стандарти ставлення до тварин. Ми прагнемо вирішувати проблему тварин на вулицях по-європейськи – як шляхом запровадження найпрогресивнішої методики контролю популяції безпритульних, так і шляхом посилення відповідальності за недбале ставлення власників тварин домашніх.

За словами начальника Управління житлово-комунального господарства Олександра Флоренка,  підготовчі роботи до впровадження гуманних методів регулювання численності безпритульних тварин уже проведено. Стерилізаційно-карантинний пункт, де безпритульних тварин стерилізуватимуть, вакцинуватимуть проти сказу та утримуватимуть протягом карантину, буде розташовано на базі КП «Міський Водоканал». До проведення ветеринарних маніпуляцій із тваринами планується залучити студентів Золотоніського ветеринарного коледжу. До кінця року пункт укомплектовуватимуть необхідним хірургічним обладнанням, та створять майданчик із вольєрами – аби прийняти перших хвостатих безхатьків уже із початку наступного року.