У золотоніському лісгоспі оновлюють спецтехніку [ФОТО]

Новенький маніпулятор з’явився в технічному арсеналі золотоніських лісівників. Завдяки такому апгрейду вдалося пришвидшити та здешевити процес вивезення лісопродукції.

За повідомленням Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, лісівники придбали маніпулятор українського виробництва, один з найсучасніших в Україні. За його допомогою здійснюється завантаження та розвантаження лісопродукції. Встановили його на придбаний минулого року «Урал». Це вже третій маніпулятор в Золотоніському лісгоспі.

Раніше деревину навантажували трактором. Це потребувало більше часу і пального. Тепер же трактор може виконувати іншу важливу роботу, а з навантаженням впорається сам водій «Уралу» Вадим Клименко.

– З такою технікою приємно працювати. Маніпулятор новий, сучасний, автомобіль хороший. А головне, тепер я не від кого не залежу. Не треба чекати трактора. Приїхав, завантажив, поїхав. Це ж наскільки швидше!, – тішиться він.

Новинку придбали за кошти лісгоспу. Технічне забезпечення роботи лісівників уже давно потребує оновлення. Тому це питання поступово вирішують.

лісгосп

– Основну частину коштів, які ми заробляємо, витрачаємо на відновлення лісів. Однак необхідно вкладати і в оновлення техніки, і в оптимізацію виробничих процесів, щоб наша діяльність була максимально ефективною. Тому намагаємося щороку щось купити, щоб замінити старі зразки, – розповів директор ДП «Золотоніське лісове господарство» Микола Бас.

«Урал» із новеньким маніпулятором працює переважно у Вільхівському лісництві. Втім, за необхідності, виїжджає в будь-яку точку лісгоспу.