Ансамбль “Золоті ворота” відсвяткував своє п’ятиріччя [ФОТО]

Минулої п’ятниці відбувся звітний ювілейний концерт золотоніського народного аматорського театру пісні «Золоті ворота».  Створила колектив молода енергійна співачка та акторка Вікторія Довгушина, котрій вдалося втілити всі свої уміння та таланти в новому проекті. Допомагають їй у цьому її колеги – Олександр Кузнєцов, Ірина Темченко, Світлана Герасименко, Світлана Величко та Микола Миколенко. Поєднавши декілька видів мистецтва, таких як вокал, хореографія та акторська гра, свого часу виник справжній сучасний синтез жанрів.

– Коли на сцену виходить трирічна дівчинка і танцює, коли дідусь, якому 90 років, пише вірш про рідне місто, і коли стоять на сцені отакі люди – то це окраса нашого міста, –  звернувся до митців міський голова Віталій Войцехівський під час вітального слова. – Цей колектив – справжня золота середина золотого міста. І я хочу подякувати за ваш талант. Ви не тільки артисти, ви не тільки актори, ви ще і сценаристи, і режисери, і двірники міського парку. І взагалі ви чудові люди! Я вас вітаю і пишаюся вами.

За час свого існування колектив набув чималого розголосу і здобув багато шанувальників серед глядачів та колег. Своїми хореографічними виступами прийшли привітати ювілярів і найменші прихильники зі студій «Успіх» та «Dance Maister». Лунав також музичний дарунок від керівника відділу культури Станіслава Щербатюка. Не лишився осторонь і ведучий концерту Євген Гонза, подарувавши пісню.

На завершення колектив символічно роздав усім присутнім у залі дітлахам повітряні кульки, виконуючи фінальний номер.