Святковий концерт до Дня визволення Золотоноші [ВІДЕО]

Минулих вихідних у Міському будинку культури відбувся урочистий святковий концерт до Дня визволення Золотоноші. Розпочався він із вручення грамот та подарунків у 26 номінаціях. Були відзначені підприємці, активісти, а також кращі за професіями. Плеяда нагороджених видалась різнобарвною, адже організатори намагались зачепити кожну сферу життєдіяльності міста. Родзинкою церемонії став вірш, подарований містянам перед початком 90-річним золотонісцем Миколою Федосєєвим.

Для глядачів протягом двох годин лунали пісенні вітання, теплі слова від ведучих, а також демонструвались хореографічні номери. Відзначились своїми виступами хор ветеранів, народні аматорські ансамблі пісні і танцю «Задніпряни», народних інструментів, хор «Воскресіння», ансамблі золотоніського МБК «Срібна кварта» та «Лебідка».

Участь у концерті взяли і лауреати Фестивалів патріотичної пісні Дмитро Курченко та Анна Фоменко. А начальник відділу культури Станіслав Щербатюк подарував глядачам соло на саксофоні. Лунали пісні у виконанні юної Анни Пліс та дуету у складі Маргарити Лазарєвої і Миколи Миколенка.

Свої танцювальні вітання подарували містянам і хореографічні колективи, зокрема дитяча студія “Успіх”, клуб спортивного танцю “Dance Maister”, колективи “Сузір’я” і “Тандем”.

На завершення святкового концерту всі артисти виконали пісню про Золотоношу.