На міській сцені відзначили кращих золотонісців у різних сферах

Вручення локального аналогу премії “Людина року”, котре традиційно відбувається у Золотоноші під час вересневих святкувань, провели у МБК в рамках Дня визволення міста. Грамоти та подарунки у 26 номінаціях вручав землякам міський голова Віталій Войцехівський, відзначивши найактивніших підприємців, активістів, а також кращих за професіями. Плеяда нагороджених видалась різнобарвною, адже організатори намагались зачепити кожну сферу життєдіяльності міста.

За високі економічні показники, стабільну роботу підприємства, вагомий внесок у розвиток промисловості та активну участь у громадському житті цього дня нагородили завод мінеральної води та дитячого харчування “Еконія” у обличчі президента Ірини Варагаш, а також динамічного виробника натуральних слабоалкогольних напоїв “Роял Фрут” в особі гендиректора Євгена Молодцова.

На ниві малого та середнього бізнесу кращим підприємцем за вагомий внесок у розвиток цієї сфери, а також розв’язння соціально-економічних проблем громади увагу на сцені приділили Олександру Трояну.

Серед фахівців своєї справи у п’ятницю відзначали вчителів, медиків, комунальників, економістів, журналістів та представників чималої кількості інших професій. Медичну сферу представляла старша медсестра амбулаторії первинної медицини №2 Наіна Петросянц. Нова для Золотоноші дворівнева система охорони здоров’я робить лише перші кроки, проте вже зараз, за підсумками чотирьох місяців можна робити деякі висновки щодо відданості та майстерності окремих її працівників.

За високий професіоналізм, активне провадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес подарунки отримали вчитель математики третьої школи Світлана Бузенко та методист дитячого садочка “Струмочок” Оксана Тобілко.

Творчі таланти, активну життєва позиція та організація команди-фіналіста “Ліги сміху” не лишились непоміченими у діяльності завідувача гуртковою роботою Будинку школяра Світлани Берднік. Сюди ж додали її колегу по цеху, незмінного організатора виставок народної прикладної творчості Віталія Носулю.

Від ниви інтеектуальної до тих, хто творить життєдіяльність міста своїми руками. За сумлінну працю відзначили електрогазозварювальника третього розряду із КП “Міський ВодоканалОлександра Богацького та робітника ритуальних полсуг цього ж підприємства Валерія Самаріна.

Отримали приємну винагороду за плідний рік роботи й деякі держслужбовці. За значний особистий внесок у розвиток державної мололдіжної політики у Золотоноші нагороду отримала завідувач сектору у справах молоді та спорту Людмила Вареник. За професіоналізм та сумлінну працю на сцені вшанували начальників відділу майна та фінансово-господарського відділу УЖКГ – Юрія Кривоею і Наталію Бабенко відповідно.

За особистий внесок у розвиток журналістики та активну громадську позицію відзначили кореспондента “Златокраю” Аллу Каплю, а завдяки багаторічній праці у сфері соціального захисту населення – завідувача відділенням у Соціальному центрі Валентину Микитчук.

Вагомим внеском у розвиток мистецтва та виховання патріотизму запам’ятався викладач вокально-хорового відділу Музичної школи Станіслав Іванилюк. Сюди ж запросили й працівника сусідньої культурної установи, проте з трохи іншим напрямком роботи. Нагороду отримав головний бухгалтер Відділу культури Володимир Кісанов.

Серед найповажніших золотонісців згадали голову первинної ветеранської організації лікеро-горілчаного заводу “Златогор” Валерія Голуба, а також незмінного керівника організації ветеранів та інвалідів військової служби Геннадія Лошкова.

За активну участь у громадському житті міста та особисту допомогу воїнам АТО свою порцію пошани отримала волонтер Яна Саранча, активну ж участь у житті спортивному відзначили в діяльності голови міськрайонної федерації шахів Віктора Грінька.

Особлива увага, як завжди, приділяється тим, хто творить поняття “Громада” своїм натхненням та ідеями. Кращим головою квартального комітету став очільник кварталу № 18 Михайло Плаксій. Статус кращого домоволодіння надали будинку на Козацькій 18. Його господиня – Галина Джамал – окрім подарунків отримала ще й садовий інвентар для підсобної діяльності. Серед багатоквартирних будинків цього року переможців аж два – подвір’я на Незалежності 37 (старший будинку – Антон Капран) та Новоселівській 11 (Петро Довгополий). Жителі обидвох локацій отримають згодом презент особливий – готові дитячі майданчики.

Ну і яке ж місто без родинних традицій? Сім’я – соціальний фундамент країни, тому це питання отримало теж чималу увагу під час церемонії. Привітали на сцені очно молоде подружжя Сергія та Аліни Осередьків, котрі цього дня відзначали свій перший день у новому статусі, а також заочно – найменшу на той момент жительку міста. Саме під час нагородження у пологовому будинку родина Іващенків народила дівчинку вагою 2520 грам та зростом 49 сантиметрів.

Окремі подарунки підготували депутат облради Віктор Полозов та група компаній “Петрус”. Народний обранець – батько семи дітей, тому за відзначення родинних традиції та виховання юного покоління взявся особисто. Вітали цього разу багатодітну сім’ю Мойсєєвих: батька Віталія, матір Валентину та їхніх дітей – Людмилу, Сергія, Наталію, Данила та Владислава.

– Мабуть, назва нашому місту походить не від якихось дорогоцінних металів, а від золотих рук, володарі яких жили, живуть і житимуть у Золотоноші. Вже по перших акордах, по перших танцювальних па на початку церемонію я подумав, що місто наше древнє і місто наше молоде, – констатуючи, звернувся до присутніх міський голова Віталій Войцехівський.

Окрім вручення грамот і подарунків, задля підтвердження своїх слів про золотоніські таланти посадовець відзначився й експромтом. Буквально на вході до залу йому в руки передав свіжий вірш про рідне місто 90-річний місцевий житель Микола Федосєєв. Передав із проханням подарувати цей вірш землякам прямо під час свята.