“Теорія простору” знову вітатиме золотонісців [ВІДЕО]

Золотоноша готується до продовження святкування 440-ї річниці від дня заснування. Друга частина вересневих культурних заходів відбудеться вже у п’ятницю в рамках Дня визволення міста. Після нещодавнього розширеного анонсу від відділу культури місцеві жителі вже обирають свої графіки дозвілля.

Одним із пріоритетів для золотоніської молоді 23 вересня стане саме вечірній час, адже після заходу сонця парк Шевченка прийматиме рок-програму. Публіку запрошують на повторний візит черкаського дівочого колективу “Тайм”, а також на ще один концерт місцевих улюбленців – “Теорії простору”.

Гурт, співзасновниками якого колись стали талановиті хлопці із Золотоноші, вже давно на вустах не лише у місцевих, а й любителів року з усієї країни. Прорив за два роки колектив здійснив неймовірний, зумівши власними силами вибитись у чарти радіостанцій та стати учасниками відомих всеукраїнських фестів.

Приїздили до рідного міста музиканти зовсім нещодавно, на святкування Дня Незалежності. Тоді концерт на свіжому повітрі зірвався через погодні умови, тому виступали гості перед заповненим залом міського Будинку культури. На одній серії дійства вирішили не спинятись, тому не минули ще одного свята свого міста, аби знову погостювати перед золотоніською публікою.

Минулі відвідини стали знаковими для колективу, адже “Теорія Простору” 23 серпня святкувала третій день народження. У 2013 році колектив здійснив свій дебют, виступивши золотоніському фестивалі “Звуки Незалежності”. Відтоді щороку на державне свято повертаються сюди знову й знову.

– Серпневий концерт був свого роду іспитом перед слухачами з мого рідного міста. Це завжди відповідально і хвилююче – грати перед тими, хто пам’ятає наші перші кроки. Це – чудова нагода поглянути на те, якими ми були і якими стали. Окремо хочу подякувати глядачам, ми були приємно вражені підтримкою і прийомом, – ділиться враженнями після попереднього концерту фронтмен гурту Андрій Клименко.

За словами музиканта, усі учасники колективу вражені кількістю гладачів у МБК, адже рішення про перенесення місця виступу приймалося буквально за декілька годин до початку.

– Подібні концерти повинні стати нормою у Золотоноші Має бути вибір у тому, як проводити вільний час молоді. До того ж, це – альтернатива безцільним посиденькам за алкоголем. Так виховується смак, самоповага і, зрештою, людина відкриває щось нове, а не пляшку пива, – продовжує відверту розмову Клименко.

Щодо діяльності поза живою сценою, вже зовсім скоро “Теорія Простору” анонсує нові треки. Мають намір презентувати й перший офіційний кліп гурту. Також протягом осені планують випустити кілька нових пісень.

Нагадаємо, свій виступ на літній сцені парку Шевченка “Теорія Простору” розпочне 23 вересня о 20:30.