У Коробівці вшанували пам’ять Назара Крупки [ФОТО]

У суботу, 17 вересня, у с. Коробівка на Золотоніщині відбулися заходи з вшанування пам’яті Назара Крупки, громадського активіста, майданівця, воїна, який віддав життя, захищаючи свій народ на Сході України, повідомляє “ІнфоМІСТ“.

Він був відомий далеко за межами свого району: учасник двох революцій, громадський активіст, який боровся проти режиму Януковича-Тулуба, помічник кількох народних депутатів від опозиції в період 2010-2013 років, доброволець. Назар воював у складі батальйону «Айдар», загинув 11 березня цього року неподалік Авдіївки під час мінометного обстрілу.

За ініціативи місцевої школи і громади села в Коробівці відбулося відкриття меморіальної дошки у його рідній школі.

крупка

крупка

На захід прибули друзі і побратими Назара, волонтери, АТОвці, односельці. Право відкрити меморіальну дошку було надано військовослужбовцям місцевої військової частини, які несуть службу на Сході України.

Відбувся мітинг на якому виступили заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль, голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Лісовий, голова Золотоніської районної ради Валерій Саранча, мама Назара Тамара Федорівна Крупка, його шкільний учитель Петро Близнюк, заступник голови організації учасників АТО Леся Шкурко. Після мітингу учасники заходів пройшли ходою з прапорами і квітами до могили Героя де настоятель Золотоніського храму Архієпископа Кримського Луки Київського патріархату отець Олександр провів урочисту панахиду.

крупкаПісля відкриття меморіальної дошки стартували змагання з шашок, в яких взяли участь найсильніші гравці області і району. Шашки були пристрастю Назара і одним з побажань його односельців і рідних було якраз проведення турніру на вшанування його пам’яті. 

крупка