Голкіпер золотоніського “Спартака” – чемпіон Паралімпіади

Богдан Кулинич днями приміряв золоту медаль Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро. У фіналі футбольних змагань золотоніський воротар у складі збірної України здобув перемогу над збірною Ірану з рахунком 2:1 у додатковий час.

– Їхали ми сюди тільки за перемогою! За перемогою для України, яка зараз в дуже непростій ситуації, завдяки “братському” народу! Ця перемога для хлопців в АТО, які роблять дуже і дуже багато для всіх нас! Фінал був тяжким, але ті хто бачив цю гру, думаю, погодяться зі мною, що ми цілком і повністю переграли своїх суперників, які теж мали достойний вигляд, – коментує голкіпер свої враження порталу “Черкаський спорт“.

Подякував спортсмен всім, хто вболівав за команду і підтримував її, всіляко сприяв підготовці до змагань. За словами Богдана, через усі ці незрозумілі і просто ганебні події зі сторони сусідської держави футболісти лишилися без своєї бази у Євпаторії, яка, до слова, є однією з кращих у світі для підготовки олімпійців та паралімпійців.

– Але є ще у нас в країні справжні українці, які, не зважаючи на всі складності, приймали нас, як в Україні, так і за її межами і сприяли нашій підготовці. І окреме величезне “дякую!” хочу сказати своїй сім’ї, яка розуміла, підтримувала і допомагала в підготовці, – резюмував Кулинич.

Також воротар зазначив, що наразі ще не усвідомив те, що сталося, адже потрібно трохи часу аби прийти до тями.

Нагадаємо, рік тому Богдан Кулинич захищав честь країни на чемпіонаті світу з футболу у складі Паралімпійської збірної України. Мундіаль для спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу, що відбувався протягом червня 2015 року у англійському Бірмінгемі, зібрав 15 команд з усього світу, серед яких і чинний чемпіон Європи – Україна.