Фестиваль чорнобривців: документальний проект від ТРК «Рось» [ВІДЕО]

Кілька років тому Золотоноша стала відомою на всю Україну і такою його зробив єдиний в нашій державі, унікальний, яскравий, квітковий і патріотичний Фестиваль чорнобривців. Про масштабний святковий вік-енд, що відбувся в нашому місті два тижні тому, розповідає документальний проект телеканалу «Рось». Знімальна група відвідала протягом дня кожен куточок фестивальної зони, аби зазирнути до всіх лаштунків дійства та дізнатися думки місцевих.

Майстер-класи, марш вишиванок, конкурс на кращий пиріг із масовим куштуванням за підсумками, змагання серед квіткових костюмів, виступи місцевих колективів, зустріч із німецькими друзями, нагородження: про перебіг Фестивалю чорнобривців розповідає не лише відеосюжет, але й численні безпосередні його учасники. Звідки взялася ідея, як вдалося досягти масштабів нинішніх, які перспективи «квіткової» ініціативи – про все це дізнавайтесь у свіжому фільмі від черкаських телевізійників.

Наостанок погляд зі сторони: коментарі золотонісців та гостей міста, котрі змушують вкотре подумки повернутись до масштабного святкування, що став справжньою прикрасою вересня.