Греко-римська боротьба: новостворена Школа Кривоноса вперше відправилась на Всеукраїнські змагання [ВІДЕО]

Суботній ранок, традиційно сонний для міста, видався вельми бадьорим для групи з шести місцевих спортсменів, котрі відправились до Кропивницького (екс-Кіровоград). Там хлопці представлятимуть Золотоношу на Всеукраїнських змаганнях з греко-римської боротьби.

Усі – вихованці нещодавно створеної Школи Кривоноса. Заслужений майстер спорту, котрий протягом декількох десятиліть виховав не одну талановиту плеяду борців, нині переживає свій черговий ренесанс. Після значних проблем з приміщенням та зміни дислокації, його діяльність знову набирає повних обертів у нашому місті. Віднедавна на базі Будинку дитячої та юнацької творчості працює повноцінний зал, котрий за допомоги небайдужих у швидких темпах обладнують необхідним. Не забувають про спорт і у владі міській. До іншого регіону везтиме молодь муніципальний транспорт із Соціального центру.

Гучний тренер – гучний і бренд. Школа Кривоноса має чіткі наміри продовжити традиції і перестрибнути минулі результати за допомогою талановитих спортсменів нинішніх. Наразі на базі займається 30 золотонісців різних категорій – від юних хлопців до вельми поважних за віком чоловіків.

Результати групи делегатів дізнаємося вже сьогодні увечері, а поки що цей день стане серйозним випробуванням для шістьох юнаків, адже на серйозні змагання їдуть без свого наставника Миколи Кривоноса. Відвідати форум тренер не має змоги за станом здоров’я, тому особливу відповідальність має нині борець Рубік Шамян, котрий виконуватиме обов’язки старшого нашої збірної.