Всеукраїнський фестиваль патріотичної пісні [ПОВНЕ ВІДЕО]

Апогеєм святкового вікенду, що минулої суботи заполонив Золотоношу, став, як відомо, юнацький фестиваль патріотичної пісні «Героям слава!». Відбувся захід тут вже вдруге та зібрав на своїй сцені шість десятків учасників з різних регіонів країни.

Зірковий склад журі від минулого року майже не змінився. Гостювати до нашого міста завітали народні та заслужені артисти України Анатолій Гнатюк, Юрій Васильківський, Ніна Мирвода, представники молодіжної сцени – столичний репер Вадим Варфоломєєв (CrazyMass), лауреатка Слов’янського базару Ганна Твердоступ. Традиційне місце у першому ряді посідає є й золотоніська письменниця Ніна Жук. Вперше до бригади арбітрів приєдналася заслужена артистка Астрая.

Можливість продемонструвати свої таланти на літній сцені Золотоноші для багатьох конкурсантів, як виявилось, була доволі важливою. Особливі ж емоції відчули ті, хто таки потрапив до списку переможців. Гран-прі фестивалю із грошовою премією 10 тисяч гривень отримав столичний дует Аріани і Мідеї Наруцьких.

Окрім офіційних нагород, ряд виконавців ще й отримав спецпризи від депутатів, посадовців та меценатів заходу.

Із п’ятигодинною програмою знайомтесь ближче у повній відеоверсії від Юрія Кравченка та Володимира Кісанова: