Ліга Сміху: на другий сезон вже приймають заявки від команд

У Золотоноші розпочався набір на новий сезон міського конкурсу гумору та сатири «Ліга сміху».- повідомляє видання ПроВсе. Перший сезон конкурсу, який є аналогом всеукраїнського телевізійного шоу, викликав неабиякий ажіотаж серед золотонісців. А на фінал місцевої «Ліги сміху» приїздила навіть команда із професійної ліги – тріо «Разные».

– Ми вирішили продовжити нашу «Лігу Сміху» і вже розпочали приймати заявки на новий сезон, – зазначає міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

 

Саме міський голова був тренером команди, яка перемогла під час першого сезону. За його словами, попереднього разу гра дуже захопила містян, тож золотонісці з нетерпінням чекають на продовження. Тим більше, що цього разу буде дві ліги: доросла та юнацька. Утім, говорить міський голова, поки ще невідомо скільки буде команд та тренерів.

– Перший тур плануємо провести у перших числах жовтня, а чверть фінал – у грудні, – уточнює Віталій Войцехівський. –  Фінал – навесні.

Заявки на участь команд приймаються до 1 жовтня за адресою: м. Золотоноша Садовий проїзд, 4.

Довідки за телефонами 5-26-39, 5-33-29.

До участі запрошують команди з усієї Черкащини.

Нагадаємо, у першому сезоні команди з числа освітян, держслужбовців, студентів перетворювали на жарти  політичне, культурне, комунальне та навіть вуличне життя Золотоноші.