Введення ургентних пакетів для екстренної допомоги зацікавило німецьких партнерів

Медична ініціатива місцевих депутатів, що діє близько місяця, не лише задовольнила лікарів та пацієнтів, а й сприяла інтересу закорднонних друзів Золотоноші. Влітку сесія міської ради своїм рішенням виділила кошти на придбання ургентних пакетів. Призначені вони для хворих, котрі потребують термінового операційного втручання, або надання невідкладної допомоги. 

Про таку ініціативу із повідомлень ЗМІ дізналися золотоніські партнери з Німеччини, котрі нещодавно розпочали із лівобережним містом плідну двосторонню співпрацю. Ідея за кордоном вельми сподобалась, тому іноземці висловили бажання допомогти ще й цій сфері. Мова йде як про матеріальну складову, так і обмін досвідом в подібних справах.

Асистент проекту “Українські партнерства Ерцґебірґе” Сільвіо Уліг позитивно оцінює подальший розвиток медицини у місті, спостерігаючи перспективні підходи щодо догляду за пацієнтами. Єдиний сумнів у нього виникає лише в безперебійному забезпеченні в майбутньому. На думку німецького партнера, задля фінансування таких проектів, слід залучати не лише бюджетні кошті.

– Ми будемо раді допомогти з цим в подальшому! – задекларував наміри Уліг.

Партнери з німецького міста Штольберг вже неодноразово приїздили до Золотоноші та допомагали нашому місту. На черзі – офіційне підписання угоди про  співпрацю. Також очікується і приємний сюрприз для лікарні – нові ліжка та партія шприців. Приїде німецька делегація і на Всеукраїнський фестиваль патріотичної пісні, що відбудеться в суботу у парку Шевченка, аби познайомитись з культурною сферою нашого життя.

Нагадаємо, на початку липня представники саксонського міста Штольберг вдруге завітали до Золотоноші в рамках нещодавно розпочатої співпраці. Дебютна зустріч із ними відбулася ще на початку травня. Іноземці презентували сучасний ендоскопічний комплекс для Центральної лікарні та пообіцяли сприяти взаємовигідним контактам. Співпраця ж, завдяки довгим перемовинам посадовців Золотоніського виконкому з німецькою стороною, розпочалася саме того дня. Водночас було задекларовано, що діяльність гостей у Золотоноші одним візитом не обмежиться. Делегація прибула з цілком конкретною метою – налагодження двосторонньої та всеосяжної роботи обох міст у найрізноманітніших сферах.

Головні цілі останнього візиту – відкриття хаб-центру у Золотоноші, доукомплектування лікарні та допомога Пожежній частині. Окремо німецька сторона запросила міських фахівців до відвідин Штольберга. Там золотонісці знайомитимуться із німецькою комунальною сферою, а також принципами безвідходного побутового виробництва, що в певній мірі вирішує і екологічні, і енергетичні проблеми.