Золотоноша говорить: Фестиваль патріотичної пісні [ВІДЕО]

В усі часи люди співали пісень, у які вкладали свої почуття, думки, надії та хвилювання. Пісня не лише береже те, що важливо для людини, а ще й веселить її та лікує душевний біль. Українські ж пісні – це ніби велика загальна душа цілого народу. Українські народні пісні надзвичайно проникливі, гарні, мелодійні. Особливо це помічають іноземці, які зазвичай просто вражені до глибини душі після знайомства з ними.

Не виринають із логічного ряду і золотонісці, котрі, як і будь-які співвітчизники, коли-не-коли, та й затягнуть старі-добрі мотиви. Любов до своєї пісні, як виявляється, не здатні стерти ані час, ані глобалізація. Про це дізнаємося із чергового сюжету журналістів проекту “Золотоноша говорить”. У переддень проведення в нашому місті Всеукраїнського фестивалю патріотичної пісні, ми дізнавались у містян, чи мають вони пісенні традиції у колі сім’ї. “Чорнобривці”, “Черемшина”, “Ой, там за гаєм”, “В саду гуляла”, “При дорозі кущ калини”, “Розпрягайте хлопці коней”, “Ой на горі два дубки”, “Ніч яка місячна” – далеко не повний перелік тих українських шедеврів, котрі, згідно із зізнань героїв відео, лунають у різних куточках лівобережного містечка.

Усі ці вічні твори, а також безліч нових та несподіваних золотонісці матимуть змогу почути вживу вже за два дні. У п’ятницю, нагадаємо, стартує масштабний Фестиваль патріотичної пісні, участь в якому візьме сотня молодих виконавців з різних куточків країни. Того дня відбудеться перший відбірковий етап. Найбільш насиченою видасться субота, котра запропонує глядачам безліч варіантів дозвілля від ранку до ночі.