Злам стереотипів: першокласники гімназії розпочали навчання із висадження молодих дерев

Перший повноцінний навчальний день першокласники Золотоніської гімназії розпочали із соціальної акції «Деревце від першокласника». На прилеглій до школи території усі малюки взяли участь у висадженні лип та ялинок, які були подаровані батьками першачків. Паралельно слухали юні екологи і перше імпровізоване заняття з природознавства, під час якого класні керівники розповіли своїм вихованцям про значення дерев у житті людей. Інформацію від вчителів дрібний екологічний десант доповнював і своїми історіями про «легені планети».

Спільна корисна справа сподобалася всім і, за словами учасників, принесла задоволення від результату. Захід вчителі гімназії вважають важливим, адже діти мають навчатися із задоволенням і набувати не тільки знання. Вміння будувати відносини однин з одним, цінувати і любити природу, поважати навколишній світ – одні з головних факторів розвитку особистості.

гімназія

Тим часом у стінах навчального закладу впевнені, що гімназія надалі буде ще зеленішою, а діти зростатимуть разом з висадженими деревцями і з бажанням в серці надалі творити корисне.

гімназія

гімназія гімназія гімназія гімназія гімназія гімназія гімназія гімназія гімназія гімназія гімназія гімназія гімназія гімназія гімназія