Селянина судитимуть за вбивство матері

Слідчим відділом Золотоніського відділу поліції завершене досудове розслідування за фактом закінченого замаху на вбивство, що стався в червні цього року в одному із сіл району.

Перебуваючи вдома у стані алкогольного сп’яніння місцевий чоловік розпочав сварку із власною матір’ю, намагаючись вдарити її. У своїх діях вирішив йти далі, тому схопив сокиру, яка стояла біля вхідних дверей. Один удар тупим кінцем по голові – і жінка відразу вибігла на вулицю, аби врятуватися. Біля кутка будинку син наздогнав свою жертву, котра вже втратила свідомість. Завдав підозрюваний ще не менше двох ударів в область голови та ніг.

Травма голови з вдавленим переломом лівої тім’яної кістки, ушкодження твердої мозкової оболонки, забій головного мозку, переломом обох кісточок правого гомілково-ступневого суглобу, рани шиї – ушкодження, котрі майже не лишають шансів на життя. Люб’язний син замість першої допомоги чи виклику швидкої заніс матір до хати, поклав на ліжко та… вкрив ковдрою.

На місці  швидко приїхали родичі потерпілої, тому медичну допомогу таки надали. Проте пізно. За повідомленням прокуратури, обвинувальний акт направлено до Золотоніського міськрайонного суду. Вбивці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 7 до 15 років.