Золотоніські школи та садочки презентували свої обновки у переддень 1 вересня

«Школи міста до навчального року готові», – такий висновок зробили члени освітянської комісії, котрі інспектували навчальні заклади перед виходом з канікул. У цьому питанні в нашому місті давно діє проста формула співпраці: міська влада, керівництво і піклувальні ради навчальних закладів, підприємства-шефи об’єднують зусилля задля забезпечення комфортних сучасних умов для навчання дітей.

В процесі перевірки відзначено високі організаторські можливості керівників установ, які змогли залучити ще й спонсорські кошти для поточного ремонту класів та груп, осучаснення приміщень їдалень, майстерень, капітальної реконструкції дахів, систем опалення, водопостачання та водовідведення.

За словами заступника міського голови Світлани Судді, за літній період кожен навчально-виховний заклад помітно оновився. Зокрема, святково зустріне своїх учнів шкільна їдальня у гімназії, створена в етностилі. В цьому навчальному закладі осучаснено також актовий зал, переобладнано математичний кабінет, де працюватиме козацький клас. В оформленні ж  шкільних коридорів вклала часточку своєї праці і колишня випускниця Едіта Бароян.

На 65% замінено віконні рами на нові склопакети у спеціалізованій школі №1 та осучаснено шкільні меблі. У СШІТ №2 всі навчальні кабінети підготовлені на високому навчально-методичному та інформативному рівні. За кошти міського бюджету у третій школі капітально відремонтовано туалети та частину покрівлі на спортивному залі, а за сприяння батьків та маслоробного комбінату замінено 35 вікон. Територію школи №5 освітлено. Також тут замінили частину системи опалення: теж завдяки виділеним коштам з міської казни.

Шоста школа капітально відремонтувала спортивний зал, оновила шкільні музеї – імені Михайла Максимовича, народознавства та педагогічної слави. Тут створюється патріотична експозиція за участі педагога-організатора Ірини Карпенко і керівника волонтерського гуртка Тетяни Нестеренко, присвячена подіям в зоні АТО і Революції Гідності. За рахунок міського бюджету створено новий клас для першачків.

У дитсадочку «Берізка» проведено капітальний ремонт системи водовідведення в п’яти групах та підвальному приміщенні. В харчоблоці встановили металопластикові двері. ДЗ «Веселка» для ясельної групи придбав тумбу з кухонними мийками, замінив лінолеум, встановив два вікна, придбав 55 комплектів постільної білизни. Працівники «Сонечка» завдяки підтримці та допомозі батьків вихованців провели капітальні та косметичні ремонти групових та господарських приміщень, підготували інвентар та меблі, перевірили сантехніку, замінили несправні крани, підготували будівлю до осінньо-зимового періоду. У «Калинці» встановлено чотири водонагрівачі та п’ять пластикових вікон, відремонтовано підлогу у ясельній групі та придбано комп’ютер.

Проведено часткову заміну сантехнічного обладнання, відремонтовано систему водовідведення і туалетну кімнату – це лише частина ремонтних робіт у ДЗ «Ромашка». Садочок «Струмочок» встановив 13 сучасних вікон, частково замінив сантехніку у групах  та підлогу у двох павільйонах. Придбано 22 комплекти постільної білизни і стільки ж стільчиків для дітей, 3 лави в роздягальну кімнату, встановлено кухонну стінку у групі раннього віку. Сім нових вікон та внутрішні двері з’явилися у «Ялинці». Тут замінено лінолеум у груповій кімнаті, придбано стільці та постільну білизну. Окрім цих масштабних робіт у кожній дитячій установі пофарбовано всі атрибути на спортивних та ігрових майданчиках і проведено косметичний ремонт.

Тижневик «Златокрай»,
спеціально для zolotonosha.ck.ua