Підкоривши глядачів, Артем Кухаренко не зміг пройти до наступного етапу Х-Фактору [ВІДЕО]

23-річний Артем Кухаренко із Подільського, відомий широкому загалу як наймолодший в країні сільський голова, став учасником відбіркового туру нового сезону телевізійного Х-Фактор, що транслюється на телеканалі СТБ. Про цю новину ми повідомляли раніше, а у п’ятницю в ефір нарешті вийшов запис за участю нашого земляка, дозволивши вболівальникам нарешті дізнатись підсумки дебюту на великій сцені. Резюме журі, нагадаємо, згідно умов розголошувати до ефіру категорично заборонено.

Перш за все, суддів здивувало місце роботи Артема, адже посада сільського голови в такому віці – поки що нонсенс для вітчизняних реалій. Стосовно мотивів участі у шоу, Артем пояснив це своєю мрією.

Пройти до наступного етапу Кухаренкові на жаль не вдалося. Доволі складна композиція, котра дається далеко не кожному, та хвороба, перенесена у переддень запису, далися взнаки. Хай там як, проте глядачів подільський хлопець підкорив, а журі побажало йому не надто пов’язувати життя з політикою.

До речі, саму трансляцію відбіркового етапу Артем Кухаренко разом з односельцями зустрічали на центральній площі Золотоноші. Саме того вечора зовсім поруч відбувалося сільське весілля, тому трансляція X-Фактору стала в нагоді не лише жителям міста. Близькі ж друзі отримали після виступу віртуального й подарунок реальний вже у вузькому колі, адже Артем для поціновувачів повторив свій виступ акапельно в приміщенні.