Спортивний клуб “Achiless” дебютував на золотоніській сцені [ВІДЕО]

У переддень початку роботи в місті школи змішаних бойових мистецтв ММА її вихованці провели показовий виступ для золотоніських шанувальників єдиноборств. Приурочили демонстрацію свого мистецтва до Дня Незалежності, доповнивши таким насичену програму свята.

Вже 1 вересня спортивний клуб “Achiless” розпочинає регулярні заняття у бойовому спортивному залі місцевої ДЮСШ, тому саме час продемонструвати потенційним послідовникам усі нюанси контактного бою, що поєднує в собі чимало напрямів, технік та шкіл.

Презентували свої уміння спортсмени у приміщенні Будинку культури, куди були в терміновому порядку перенесені всі вечірні заходи через загрозу дощу. Незважаючи на раптову зміну місця дислокації, переглянути на поки що диковинні для міста бої завітала чимала кількість людей.

Популярність ММА раптово виросла у 1990-х роках через падіння видовищності професійного боксу. У 1993 році в Денвері (США) відбувся комерційний турнір з гучною назвою “Війна світів”. Метою змагань було виявити, яке ж із єдиноборств найбільш ефективне. Взяли участь там представники сумо, боксу, карате кіокушин, кікбоксингу, панкратіону та джиу-джицу. Так на світ з’явилася американська формула мікс-файту UFC. Згодом розпочала роботу перша професійна ліга мікс-файтингу ММА (Mixed Martial Arts).

Нагадаємо, бійцівський клуб “Achilles” – перспективний та динамічний центр бойових мистецтв для дітей та дорослих. Заснований у 2014 році молодими, але вже відомими тренерами, Вячеславом Коляденко та Ігорем Дмитрашем. Колектив відразу заявив про себе на обласних змаганнях зі змішаних єдиноборств, де завоював перше командне місце. Загальна кількість спортсменів в клубі – 168. Із них 159 хлопців та 9 дівчат.

За словами організаторів, вони намагаються поєднати найкращі техніки із різних бойових мистецтв та надати їх усім, хто виявить бажання. Кожен, хто приходить до клубу, має великий потенціал. Мета ж тренерів – розкрити його. Головний пріоритет – навчити перемагати. Свій страх, свою лінь, свого суперника.