На базі ЦРЛ завершують ремонт терапевтичного відділення [ФОТО]

У Золотоніській центральній районній лікарні ремонтують терапевтичне відділення. Наразі половина крила цілком готова до прийому пацієнтів, на яких чекають повністю умебльовані новенькі палати.

Як повідомляє видання “ВиЧЕрпно“, закінчити ремонт відділення планують вже у цьому році. У наступному — візьмуться за хірургічне відділення. До того ж, у планах лікарні купити новий флюорограф і рентгенапарат.

Більше того, обласна влада звернулася до німецької компанії щодо забезпечення відділення сучасним обладнанням. Така практика вже є в Уманській центральній районній лікарні, щоправда, високоякісним обладнанням лікарню забезпечувала ізраїльська фірма.

лікарня 2

На часі також комп’ютеризація Золотоніської лікарні.

zolotoniska-likarnja3

– Ми, зі своєї сторони, готові забезпечити програмним забезпеченням, яке у нас є в кардіоцентрі в Черкасах, — зауважив у ході робочої поїздки до Золотоноші очільник області Юрій Ткаченко. — Таким чином ми повністю інформатизуємо заклади охорони здоров’я в Золотоноші та Золотоніському районі.

Такі відділення, як наразі частково відремонтоване терапевтичне в Золотоніській центральній лікарні, мають бути скрізь, переконаний голова облдержадміністрації.

zolotoniska-likarnja

Також він наголосив, що важливо забезпечити медичні заклади району і діагностичним обладнанням, оскільки від його наявності і новизни залежить швидкість і якість лікування пацієнтів.

лікарня 7

До слова, близько тижня у тестовому режимі в Золотоніській центральній районній лікарні працює відділення нефрології та діалізу від Черкаської обласної лікарні, яке вже наразі обслуговує 25 пацієнтів, хворих на ниркову недостатність.

лікарня 4 лікарня лікарня

лікарня

Друга половина крила терапевтичного відділення, яка ще не відремонтована