Три золотоніських команди взяли участь у престижному баскетбольному турнірі [ФОТО]

В рамках фестивалю швидкості “SUN DRIVE FEST” цього місяця відбувся традиційний для Черкас турнір з баскетболу 3Х3 – “Маніфест Вулиці”. Незвичним місцем проведення став Міжнародний аеропорт «Черкаси». Захід вперше проводився під егідою Федерації баскетболу України.

Від Золотоноші брало участь три команди, змішані з черкащанами. В категорії від 12 до 16 років команда «На Лабутенах», за участю наших Дениса Хоменка та Олександра Сушка, посіла третє місце. Довелось хлопцям і в дорослій категорії, адже там через травми вибуло одразу двоє гравців – Ярошенко і Васільєв. До складу тієї команди увійшли також Станіслав Наливайко та Володимир Палійчук. Останній – екс-гравець “Мавп-97”, чемпіон України у своїй віковій категорії, а нині представляє “Легіон”. Вийти з групи хлопці не змогли.

маніфест [870_650]

Команда «Шатл», за яку грали Андрій Шимуля, Олександр Лашко, Андрій Тимофієв та Артур Абрамов, виборола друге місце у категорії Мікс. Вигравши чотири гри з п’яти, гравці спершу вийшли з групи, а потім ще обіграли “Черкаські Мавпи – 01”. Шалена гра Андрія Шимулі принесла перемогу вже дорослими “Мавпами” у півфіналі (серед її складу відзначимо Голика та Воєводу).

– Нам лише трохи не вистачило, щоб переграти команду збірників України, що два тижні тому приїхала із чемпіонату Європи у Фінляндії. Битва була ще та! Колективу Кобця, Балабана та Мірошниченка програли з рахунком 14-12, – розповідає про турнір голова нашої федерації Артур Абрамов.

Завершальним дійством фестивалю став етап чемпіонату України з дрег-рейсингу – спринтерського заїзду на дистанції в 402 метри. До Черкас з’їхалися найпотужніші автівки з усієї України, під капотами яких – вражаюча кількість кінських сил.

Наступний крупний подібний турнір відбудеться вже наступного місяця: 10 вересня на Центральному стадіоні Черкас розігруватимуть стрітбольний кубок “Сила нації”.

маніфест-870 маніфест [870_650] маніфест[870_650]