У Золотоноші розпочинає роботу школа ММА – змішаних бойових мистецтв

Організатори розкрили секрет святкового сюрпризу для золотоніських любителів спорту. У програмі заходів до Дня Незалежності, опублікованому нещодавно, присутня доволі завуальована фраза про “показові виступи колективів східних єдиноборств”. Цього дня вперше на місцеву літню сцену відвідають майстри ММА – мішаних бойових мистецтв – із черкаського спортивного клубу “Achilles”.

Виступатимуть не просто так: днями у Золотоноші розпочинає роботу Школа ММА, що базуватиметься у новому приміщенні бойових мистецтв ДЮСШ. Запрошуються усі поціновувачі як на виступ, так і на тренування. Найближчим часом на наших шпальтах оприлюднимо і контакти спортивної ініціативи.

Бійцівський клуб “Achilles” – перспективний та динамічний центр бойових мистецтв для дітей та дорослих. Заснований у 2014 році молодими, але вже відомими тренерами, Вячеславом Коляденко та Ігорем Дмитрашем. Колектив відразу заявив про себе на обласних змаганнях зі змішаних єдиноборств, де завоював перше командне місце. Загальна кількість спортсменів в клубі – 168. Із них 159 хлопців та 9 дівчат.

За словами організаторів, вони намагаються поєднати найкращі техніки із різних бойових мистецтв та надати їх усім, хто виявить бажання. Кожен, хто приходить до клубу, має великий потенціал. Мета ж тренерів – розкрити його. Головний пріоритет – навчити перемагати. Свій страх, свою лінь, свого суперника.