“Чимало абонентів досі не мають договорів про користування”, – золотоніський РЕМ

Споживання електроенергії має здійснюватись лише на підставі договору про користування нею між споживачем і енергопостачальником. Про це нагадують у Районних Еклктромережах, посилаючись на відповідні статті Закону України «Про електроенергетику» та Правил користування електричною енергією для населення.

Згідно норм, для споживання електричної енергії новий власник квартири має звернутися до енергопостачальника для укладення договору про користування електричною енергією. Наразі ж значна кількість громадян споживають продукт, але не мають вищезгаданого договору.

В Золотоніському РЕМі нині планують посилити роботу з приведення взаємовідносин у відповідність до чинного законодавства. Також просять споживачів, які отримають повідомлення про відсутність договору, звернутися до їхньої установи для укладення договору. Паралельно слід надати копії паспорта, ідентифікаційного коду, документи, що підтверджують право власності, або користування об’єктом, право на пільги.

Послуга безкоштовна, а для укладення договору золотонісців просять звертатись з документами РЕМу офісів на  Червонопрапорній 43, або на Садовий проїзді 7. Працюють об’єкти з 9 до 16 години у робочі дні. Перерва на обід з 12 до 13.

Також енергетики нагадують, що в разі набуття прав власності на електрифікований об’єкт, новому власнику необхідно звертатися в РЕМ для укладення договору та переоформлення особового рахунку. Колектив РЕМу сподівається на плідну співпрацю в рамках чинного законодавства.