Золотоноша говорить: Діяльність амбулаторій сімейної медицини [ВІДЕО]

Минуло вже чотири місяці, як у нашому місті запрацювала система сімейної медицини. Спрямована на профілактику та ранню діагностику, вона має задовольнити 80% медичних потреб золотонісців. Переживаючи негаразди, негативні відгуки, страхи та упереджене ставлення деяких жителів, вона втім все впевненіше “стає на ноги”.

Хай там як, проте найбільше про роботу “первинки” скажуть люди, адже їхня думка здатна зламати будь-який офіціозний звіт. Знімальна група проекту “Золотоноша говорить” цього разу завітала до амбулаторії на вулиці Шевченка, де раніше розташовувалася залізнична поліклінніка. Наразі пункт сімейної медицини щодня приймає близько декілька десятків пацієнтів, працює денний стаціонар. До певної категорії громадян їздять самотужки. Звернутися за допомогою може кожен.

Судячи з відгуків містян, що регулярно звертаються за допомогою, нововведення – річ справді приємна та позитивна. Комфорту додає зручне розташування, уважне ставлення до людей, повага та розуміння. Більше дивіться у черговому випуску проекту: