За вбивство співмешканки молодик отримав 9 років

25-річного жителя Золотоніського району вироком місцевого суду визнано винним у завданні умисного тяжкого тілесного ушкодження. Призначене покарання для таких випадків суворе – 9 років позбавлення волі. Проте й зловмисник Феміді має дякувати, адже класифікували його вчинок дуже м’яко.

Про деталі слідства повідомляє Золотоніська прокуратура, зауважуючи, що сам злочин було скоєно ще в червні 2014 року. Тоді  хлопчина раптово завдав своїй співмешканці декілька ударів руками в область голови та численні удари ногами в область тулуба. Результат трагічний – закрита травма живота, розрив печінки, селезінки, кореня брижі кишківника, внутрішня черевна кровотеча, закрита черепна-мозкова травма, набряк головного мозку, перелом чотирьох ребер. Внаслідок побиття жінка померла.

На випадки такої жорстокої смерті в українському законодавстві існують свої пом’якшення. Чи то пак, бонус. Не вбивство (при чому, з позиції обивателя, із особливою жорстокістю), а «умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або вчинене на замовлення, або спричинило смерть потерпілого».

Молодикові ж ще й «впаяли» і не максимум. Санкція передбачає від 7 до 10 років. Феміда, на підставі пред’явленого обвинувачення засудила його до 9 років позбавлення волі. Дивує і наша блискавичність. Два роки на вирок, де в принципі все сказано лікарями – це вже занадто. Якщо протягом цього часу засуджений перебував у слідчому ізоляторі (що було б найбільш логічно), то через занадто довгу судову тяганину чотири роки він вже формально відсидів. Скоро УДО?