Фотофакт. 21 серпня: волейбол, клумба замість смітника, легка здобич на дорозі

З людською байдужістю і недбалістю боротись лише словами доволі складно. Особливо там, де паростки цих явищ проросли давно і стали невід’ємною традицією.

Про різноманітні смітники на різних околицях міста писалося і буде писатися ще безліч разів. Незважаючи на абонплату за вивезення сміття, що складає аж трохи більше 10 гривень (хлібина, неповна пачка цигарок, десяток яєць, кіло огірків, – потрібне підкреслити), незважаючи на працюючий телефон “Водоканалу”, що в найгарячіші садові періоди приймає заявки від вулиць на централізоване вивезення листа та утилізацію гілля, урбаністичні “грибочки” вимирати не думають. І тим більш прикро, коли це цілеспрямовано робиться прямо в центрі – на головних вулицях, біля зон відпочинку чи дитячих садочків.

З двома смітниками, що буяють різнобарв’ям усі пори року, роблячи перерву на декілька тижнів після прибирання комунальниками, віднедавна вирішили боротися оригінально. Такий собі тест на цивілізованість тепер будуть складати золотонісці із числа тих, хто полюбляє жити серед бруду. На місцях традиційного звалювання сміття – на вході до парку Шевченка та на однойменній вулиці біля дитсадка “Ялинка” – відтепер живуть клумби. Одна з них поки що “хиленька”, адже на все потрібен час, тим більше у таку спеку. Але далі вже цікаво.

За повідомленнями місцевих, вперті традиціоналісти таки шукають шляхи для відновлення своїх улюблених звалищ, починаючи потроху зносити скарби дещо поруч. Будемо спостерігати.

клумба 01 клумба 02

Сьогодні на літньому майданчику ДЮСШ відбувся міський турнір з пляжного волейболу на честь Дня Незалежності.

Перемогу добула команда “Статус” (Віталій Войцехівський, Богдан Артеменко), друге місце у “Ріо-2016” (Сергій Соколов, Віктор Ткаченко, Микола Кива), бронза дісталась колективу “Нової Дмитрівки” (Степан Семенко, Олександр Бульда, Руслан Азамат).

Пляжний волейбол 01 Пляжний волейбол 02 Пляжний волейбол 03 Пляжний волейбол 04 Пляжний волейбол 05 Пляжний волейбол 06

Біля Соціального центру на Благовіщенській невідомі викрали решітку зливної каналізації.

Прохання до водіїв бути обережними. Завтра комунальники питання обіцяють оперативно вирішити.

решітка каналізації