Правоохоронці підозрюють лікаря у халатності через смерть пацієнта

Відділ поліції розслідує кримінальне провадження за фактом неналежного виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків. Наслідком недбалого чи несумлінного ставлення стали тяжкі наслідки для місцевого хворого.

За інформацією Золотоніської прокуратури, досудовим розслідуванням встановлено, що медик не провів доставленому до приймального відділення Золотоніської ЦРЛ чоловіку з тілесними ушкодженнями дренування плевральної порожнини. В результаті чого хворий помер у приміщенні медичного закладу. Сам фахівець працював на 0,5 ставки лікаря-хірурга (для екстренної допомоги) та 0,5 ставки лікаря-хірурга хірургічного відділення. Того дня перебував на чергуванні.

10 серпня медичному працівникові повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Мова йде про частину 1 статті 140 Кримінального кодексу (неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків, внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого).

Наразі досудове розслідування триває, лікарю загрожує покарання від 1 до 2 років.