Гельмязів готується до всеукраїнського форуму фермерів

До всеукраїнського семінару-практикуму, котрий має зібрати фахівців з усіх куточків країни, здійснюють останні приготування у Гельмязові. 26 серпня на базі товариства з додатковою відповідальністю «Русь» представники вітчизняного агросектору вивчатимуть європейські технології заготівлі кормів та методи збільшення ефективності вирощування кукурудзи на зерно та силос.

Учасникам пропонують практичний бізнес-тур в господарство, яке модернізує та збільшує виробництво м’ясної і молочної галузей, впроваджує досвід і наукові розробки кормовиробництва спільно з європейськими компаніями.

Окремо компанії зі світовим ім’ям презентуватимуть гостям новітню техніку зі збирання, перевезення і закладки силосу. Селекціонери знайомитимуть українських аграріїв із колекцією нових гібридів зернового та силосного напрямку, а виробники покажуть продукцію європейських компаній виробників інокулянтів.

В якості практичної складової фермери побачать повний процес від збирання силосу до приготування силосної маси і визначення її  показників, а також стануть свідками роботи експрес-лабораторії з оцінки якості силосної маси.

 гел_мязiв_01

гел_мязiв_02