Золотоніські спортсмени взяли участь у міжнародному таборі кіокушин карате [ФОТО]

У Скадовську, що на Херсонщині, відбувся традиційний, вже 28-й спортивный табір кіокушин карате під керівництвом відомого тренера и вчителя для багатьох спортсменів Сергія Всеволодова. За чимало років його школа набула відомість вже світову, тому й результат очікуваний – табір став міжнародним. Взяли участь у заході понад 70 борців із семи країн світу. Мали змогу оцінити рівень занять у вітчизняного фахівця представники Німеччини, Бельгії, Франції, Румунії, Молдови, Туреччини та США.

Всего таборували на півдні Україні 670 вітчизняних спортсменів з усіх регіонів. На учасників, попри курортну локацію, очікував зовсім не безтурботний відпочинок. Навпаки – складні тренування, що проводились 4-5 разів на день, не дивлячись ні на спеку, ні на дощ.

У святі сили волі та духу взяли участь і шестеро золотоніських каратистів. Юнаки достойно пройшли всі випробування і наприкінці, після проведення атестації, заслужено отримали свої пояси. Блакитні пояси здобули Георгій Дробязко (7 рівень) і Данило Ткаченко (8 рівень). На щабель нижче опинився Артур Папоян, отримавши в користування помаранчевий пояс, що свідчить про 9 рівень оволодіння бойовим мистецтвом. Найуспішнішим виявився Андрій Горбатюк, котрий у складних поєдинках виборов жовтий пояс, котрий у мистецтві кіокушин карате вважається ознакою затвердження. Знання ж бажання своїх підопічних золотоніський тренер Олексій Дроб’язко особисто оцінив на 4 бали.

карате[870_650]

карате [870_650] карате [870_650] карате [870_650] карате [870_650]