Жителі Благодатного самотужки переписали назви своїх вулиць

Процес перейменування населених пунктів, вулиць та провулків по Черкаській області в межах декомунізації вже завершився. Чи усі таблички зі старими назвами змінено на нові, зокрема в с.Благодатне (колишня Чапаєвка) Золотоніського району, у ексклюзивному коментарі розповів сільський голова  Володимир Янчий, – повідомляє УНН-Центр

– Щоб виготовити одну табличку з назвою вулиці треба витратити орієнтовно 200 гривень, а у селі перейменовано 15 вулиць. Це не одна тисяча гривень, тому таких коштів у сільської ради немає. На центральній вулиці Шевченка люди самі змінювали таблички, писали власноруч. На деяких вулицях таблички взагалі відсутні. Табличка з новою назвою села “Благодатне” у нас вже є. Ми своїми силами зібрали кошти та виготовили її. Коштувала вона орієнтовно 400 гривень. Проте встановити її не маємо права, цим має займатися відповідна дорожна служба,- розповів сільський голова.

На приміщенні сільської ради нині уже встановили нову табличку.

У сільсікій раді додали, що серед населення постійно ведеться роз’яснювальна робота щодо перейменування.

Як раніше повідомляв начальник управління культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА Олег Островський, заміну табличок у районах області здійснюватимуть коштом місцевих бюджетів.