До кінця місяця в лікарні відкриють відділення гемодіалізу [ФОТО]

Центр гемодіалізу в Золотоноші планують відкрити після 20 серпня. Про це в коментарі ІнфоМіст повідомив радник голови Черкаської ОДА Ігор Фесун.

– Все уже готове, зараз довстанавлюється обладнання. Ще переробили дах, тому що в деяких місцях він почав підтікати. “Фрезеніус” зробив все за свій рахунок. Персонал уже набраний і підготовлений, – пояснює Фесун.

Спочатку планувалося, що центр почне функціонувати ще в травні цього року, але потім часові рамки змінилися.

– Ми вирішили зробити все нормально, із хорошим ремонтом. Можна було відкрити і у квітні, але ставити обладнання у сарай теж не хочеться. Тим більше вони погодилися профінансувати за свої кошти все. Чому від цього відмовлятися? Зробили все. Потім пішли сильні дощі, і почав підтікати дах. Відразу виділили кошти ще й на дах. Буває таке, що відкриють заклад, а потім ще півроку доробляють. Треба так, щоб люди приїздили і проходили процедури, – розповідає радник губернатора.

За його словами затримка із датою відкриття пов’язана також з довгим процесом розмитнення обладнання для центру.

– Декілька апаратів завезли, а ще кілька потім чекали. Обладнання вже в Україні і розмитнене. Думали, до 15 встигнемо, але не встигли, а от до 20 вже постараємося. Обладнання буде на балансі обласної лікарні, -повідомив Ігор Фесун.

Планується, що після відкриття центру в Золотоноші, подібні установи запрацюють і в ряді інших районних центрах на Черкащині.

центр гемодіалізу [870_650]