Центр сімейної медицини запровадив виїзні прийоми жителів віддалених мікрорайонів [ВІДЕО]

Медицина ближча до людей – це гасло ще більше почало втілюватись у Золотоноші від сьогодні. Центр первинної медико-санітарної допомоги започаткував практику відвідування найбільш віддалених локацій міста, аби не змушувати їздити до амбулаторій тих, в кого це викликає труднощі.

Золотоніська “первинка” розпочала свою діяльність навесні, відкривши три амбулаторних пункти – у центрі міста, на Благовіщенській та в районі РМЗ. Звісно, збільшена кількість дільниць – це вже не єдина на все місто і завжди забита чергами поліклініка, проте багато містян у поважному віці часто-густо через дальню для себе дорогу нехтують профілактичним відвідуванням лікарів.

Головний девіз фахівці Центру забувати не збираються, тому віднині стають якнайближчими до громади. Сьогодні провели два виїзних прийоми. На Струнківці оглядала підопічних та давала поради сама очільниця установи – досвідчена лікар-педіатр Віра Антонова. На вулиці Михайла Пономаренка (екс-Комунарівська) обслуговувала людей сімейний лікар Віра Полякова. На першій точці послугами скористалось чотири десятки золотонісців, на другій – два.

Робота рутинна, проте вкрай необхідна для підтримання загального стану здоров’я громадян. Повсякденні поради, первинний огляд, рецепти для недопущення загострення хронічних хвороб – це все те, чого часто українцям не вистачає.

Ініціатива, за словами Антонової, віднині набула статусу постійної. Поступово географію відвідин розширять по максимуму, охопивши всю територію Золотоноші.