Освітяни міста » Голубу – двійка!

Нещодавній екзальтований виступ народного депутата Владислава Голуба на одному із сесійних засідань парламенту набув неабиякого резонансу в освітянському середовищі Золотоноші. Ще б пак – голослівно-дилетанські звинувачення з вуст депутата стосувалися діяльності депутата обласної ради Віктора Полозова, директора державного підприємства “УкрТрансХімАміак”. Чоловіка, який,  на відміну від  надміру балакучого та бездіяльного депутата- оратора, має неабиякий авторитет у місті, здобутий конкретними справами. 

Впродовж останніх, надзвичайно складних для міста та України, років Віктор Олександрович  набув собі справжніх друзів  у Золотоноші, продемонструвавши принциповість поглядів, доступність,  відкритість у стосунках, партнерство у реалізації конкретних проектів. Освітяни також стали його друзями і готові нагадати депутату Владиславу Голубу, що не він, а Віктор Полозов надавав конкретну допомогу  службі у справах дітей та молоді, відділу освіти, школам, дитячим садочкам, Золотоніському професійному ліцею, закладам позашкілля у складні часи. Завдяки Віктору Олександровичу ремонтувалися навчальні заклади та дошкільні установи, здійснювалася заміна старих вікон на сучасні склопакети.  Допомагав щедро, не змушуючи себе дуже довго просити. Бачив проблему і, негайно реагуючи на потребу, допомагав її розв’язувати.  У Золотоноші не залишилося жодної установи, якій б не надав допомоги депутат обласної ради. Постає логічне питання: “А де був у цей час Владислав Голуб і чим займався? Чому не цікавився нашими потребами? Чи пітнів над чимось іншим?” Мабуть, саме так, позаяк публікації у “Черкаському кур’єрі” свідчать про те, що депутатові легше проплачувати  неправду і наклепи продажних журналістів, ніж  творити добрі справи., які промовляють більше, ніж слова.

Заява ж народного обранця з трибуни парламенту про причетність Полозова до країни- агресора  обурила освітян до глибини душі, викликавши цілий шквал емоцій – гнів, здивування, відразу та огиду… Ми ж вчимо дітей, що класифікувати людей за національною, расовою, релігійною ознаками – прерогатива недалеких людей, або, точніше, – нікчемних людців, які, крім зводити наклепи, ні на що нездатні. Очевидно, депутат  Верховної Ради  так і не збагнув у своєму житті, що можна бути росіянином і при тому любити Україну, українців і Золотоношу.  Ця любов проявилася і в засудженні політики Путіна, і в різнобічній підтримці АТО, лікуванні учасників АТО, про що всім  добре відомо. Крім, звісно, народного депутата, який, вочевидь, зовсім не володіє ситуацією у своєму окрузі.

Не маючи змоги зустрітися з народним обранцем, ми, освітяни міста Золотоноші, звертаємося з відкритим осудом подібних його вчинків. Оціюнюючи діяльність  такого депутата двійкою та засуджуючи негідну його поведінку, закликаємо всіх виборців зробити правильні висновки і ніколи  більше не голосувати за Владислава Голуба та йому подібних.

Від імені освітян міста,

О.М. Строкань, начальник відділу освіти
Л.І. Денисюк, директор Золотоніської гімназії ім С.Д.Скляренка
В.Я.Горошочок, директор спецалізованої школи №1
О.М. Вертипорох, директор спеціалізованої школи№2
Л.А. Павленко, директор ЗОШ№3
О.М. Курило, директор ЗОШ №5
О.О. Пузєєв, директор ЗОШ №6
В.І. Чамата, директор Золотоніської санаторної школи-інтернат
Н.І. Коновал, директор спеціалізованої школи-інтернату
О.М. Ткаченко, завідуюча  ДНЗ “Веселка”
Л.В.Дегтяренко, завідуюча ДНЗ “Струмочок”
В.І. Коваль, завідуюча ДНЗ “Сонечко”
Л.Л.Якушина, завідуюча ДНЗ “Берізка”
Н.М. Городнича, завідуюча ДНЗ “Калинка”
С.С. Литвиненко, завідуюча ДНЗ “Ялинка”
І.В.Веремієнко,завідуюча ДНЗ “Ромашка”
О.М. Омельченко, директор БДЮТ
О.В. Кулик, директор МНВК