Освітяни міста » “Черкаський кур’єр” – лицемірний парад брехні

Освітяни, як ніхто інший у громаді, прискіпливо аналізують публікації у місцевих ЗМІ, тому після  кількох відверто замовних матеріалів у “Черкаському кур’єрі” вирішили не мовчати, адже ситуація  в інформаційному полі Золотоніщини складається вкрай загрозливою. З- поміж цілої серії наклепницьких  матеріалів особливої уваги заслуговує стаття “Золотоноша: лицемірний маскарад користі”,  в якій  автор,  остаточно втративши здоровий глузд і совість, маніпулює свідомістю читачів, видаючи  за правду абсолютно відверту брехню.

Кого-кого, а нас, освітян, обурило  нестямне патякання “журналіста” про те, що мер Золотоноші, Віталій Войцехівський, – не хто інший, як монстр-корупціонер, який прийшов на все готове з єдиною метою – розкрасти і розвалити всі видатні надбання свого попередника.

Не сподівайтеся,  панове “журналісти”,  на куцу пам’ять золотонісців. Ми ще не забули стихійні смітники по всьому місту, які вивозилися більше року після приходу Віталія Войцехівського. Згадуємо, як виходили на постійні суботники, щоб вигрібати ті “надбання”, про які ви пишете. Навіть учні вигрібали те, що роками не вивозилося і поширювало сморід на все Лівобережжя. Ще не забули безрезультатні ямкові ремонти, холод у школах,  регулярні затримки зарплат, особливо напередодні Нового Року.  Відчуття образи від того, що протягом 8 років жодної копійки не було інвестовано у капітальні ремонти навчальних закладів: протікали дахи, виходили з ладу комп’ютери, провалювалася підлога у ЗОШ №3, міні-котельні перебували у жахливому стані. Обдертий  і холодний будинок культури, в який потрібно було носити відра для молодших школярів, щоб ті могли сходити  до вітру під час концертів. Цей перелік можна продовжувати безкінечно, узагальнивши  наступною тезою: період Золотоноші до Войцехівського  був періодом приниження людської гідності.  У вашій же інтерпретації це чомусь звучить як “досягнення і здобутки”.

Отже, логічним буде зробити наступні висновки:

1. Відверто цинічне перекручування фактів, яке у народі іменується брехнею, комусь вигідне.

2. Хтось щедро за подібні речі платить, адже так продавати совість можуть нікчемні журналісти за немалі гроші.

3.Видання “Черкаський кур’єр”  не має нічого спільного з журналістикою.

4.Матеріали “Черкаського кур’єра” слід читати навпаки, а  ще краще – не читати зовсім, а використовувати за призначенням – здавати на макулатуру.

5. Вважати цю газету політично замовним виданням, яке обслуговує інтереси не українців, а того, хто прагне сидіти на шиї в українців за допомогою депутатського мандата.

6. Ми, золотонісці, здатні розрізняти зерна від полови і, проголосувавши на виборах мера за Віталія Войцехівського, не дозволимо нікому засмічувати наші мізки наклепами, безпідставними звинуваченнями і подібним безглуздям.

Саме такою була реакція освітян на випади у “Черкаському кур’єрі”, які ми називаємо парадом брехні. Ми будемо робити все, що нам до снаги, щоб і  надалі підтримувати натхненну ходу мера нашого міста у справі розбудови та розквіту Золотоноші. Попереду – ще багато роботи, тому краще свою енергію спрямувати  на досягнення шляхетних цілей. А хворі амбіції залишимо нереалізованим, закомплексованим і бездіяльним горлопанам, які тільки й можуть, що ставити підніжки та обливати брудом тих, хто справді працює.

Від імені освітян міста,

О.М. Строкань, начальник відділу освіти
Л.І. Денисюк, директор Золотоніської гімназії ім С.Д.Скляренка
В.Я.Горошочок, директор спецалізованої школи №1
О.М. Вертипорох, директор спеціалізованої школи№2
Л.А. Павленко, директор ЗОШ№3
О.М. Курило, директор ЗОШ №5
О.О. Пузєєв, директор ЗОШ №6
В.І. Чамата, директор Золотоніської санаторної школи-інтернат
О.М. Ткаченко, завідуюча  ДНЗ “Веселка”
Л.В.Дегтяренко, завідуюча ДНЗ “Струмочок”
В.І. Коваль, завідуюча ДНЗ “Сонечко”
Л.Л.Якушина, завідуюча ДНЗ “Берізка”
Н.М. Городнича, завідуюча ДНЗ “Калинка”
С.С. Литвиненко, завідуюча ДНЗ “Ялинка”
І.В.Веремієнко,завідуюча ДНЗ “Ромашка”
О.М. Омельченко, директор БДЮТ
О.В. Кулик, директор МНВК