“Очисні споруди та промислові підприємства контролюються постійно”, – Масло

Голова облдержадміністрації особисто контролює роботу золотоніських очисних споруд. Двічі на місяць його заступники безпосередньо на території об’єкту проводять технічні наради й щотижня три незалежні сертифіковані лабораторії роблять аналіз проб води, взятої не лише на скидах, а ще в двох місцях – вище і нижче їхнього розташування. Про це жителів міста й району інформує заступник міського голови Олег Масло на сторінках “Прочерка“.

За словами посадовця, такий лабораторний контроль триватиме впродовж двох місяців. В свою чергу пусконалагоджувальні роботи на очисних спорудах, які є своєрідним живим організмом і потребують постійного догляду, також тривають. І міська рада, і водоканал експлуатацію місцевих очисних контролюють постійно. Посилено контроль і за всіма підприємствами, які скидають свої стоки в річку.

27 липня чергову технічну нараду з працівниками очисних споруд провів перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, котрий детально вивчав ситуацію на об`єкті. Також зауважив, що, незважаючи на аномальну спеку, навколишнє повітря незабруднене, специфічний запах відсутній.

Зачепив Масло і позицію народного депутата Владислава Голуба, який, на його думку, постійно звинувачує золотоніську міську владу в бездіяльності й, зокрема, критикує стан очисних споруд. На переконання заступника, вступати в полеміку з парламентарем, невпинно втрачає довіру виборців і таким чином намагається притягнути до себе увагу, не слід.

– Прошу вас не звертати уваги на звинувачення людини, що, жодного разу не відвідавши очисні споруди, посилається на лабораторні висновки, аби таким чином очорнити людей, які цілодобово дбають про навколишній екологічний стан нашої місцевості, – резюмував Олег Масло.