Піщане знову відзначилось пожежею. Збитки цього разу серйозніші [ВІДЕО]

Чергова пожежа у Піщаному, масштаби якої дещо більші за попередню, сталася по обіді в понеділок. За день до того, як повідомлялося, згоріла надвірна споруда в одному з домоволодінь. 25 ж липня ситуація спостерігалася схожа – знову господарська споруда і знову сіно. Лише тепер винуватцем є не коротке замикання електромережі, а конкретні юні пустуни.

Лихо трапилося о 15:50 на вулиці Підлипівській. На ліквідацію займання за викликом господарки прибули рятувальники 8-ї державної пожежно-рятувальної частини із Золотоноші та спеціально пристосована для пожежогасіння техніка місцевого приватного сільськогосподарського підприємства. Спільними зусиллями вогнеборців пожежу вдалося швидко ліквідувати та запобігти поширенню вогню на сусідні житлові будівлі.

Як з`ясувалося, 9-річний онука господарів, знайшовши сірники, разом із товаришами заховався на горищі повітки. Згодом хлопці випадково підпалили солому, яка зберігалася під дахом. Злякавшись, діти покликали на допомогу бабусю, але ні жінка, ні сусіди, які допомагали господині боротися із вогнем, ліквідувати загорання не змогли.

У результаті пожежі вогнем знищено покрівлю та перекриття споруди, доїльний апарат та 3 велосипеди, які знаходилися в середині споруди.