Білоцерківський “Арсенал” підсилився ще одним гравцем “Спартака”

Найрезультативніша пара золотоніських хавбеків знову возз’єдналася у одному клубі. Цьогорічний лідер “Спартака” Віталій Зоря віднині носитиме червоно-білу футболку вже іншої команди, виступаючи на професіональному рівні. “Арсенал-Київщина” з Білої Церкви після вдалого зимового підписання Дениса Бреуса, не лише залишив його в своєму стані на постійній основі, а й додав сюди його екс-колегу.

На двох цей зірковий дует забив минулого сезону в обласному чемпіонаті 18 голів. Після втрати Бреуса обов’язки лідера та капітана взяв на себе Зоря, проте зіткнувся з неабиякою командною кризою – нині “Спартак” посідає останню сходинку з двома пунктами в активі. Віталій, граючи на нетиповій для себе позиції, особливо колективу так і не допоміг.

Тим часом у Другій лізі чемпіонату України скаути не сплять. За Зорею, судячи з усього, слідкували не перший місяць і нині, після закріплення у складі іншого золотонісця – Бреуса – білоцерківці вирішили поповнити склад ще одним спартаківцем. Не відходячи від каси, “Арсенал” віднайшов ще один талант у сусідньому населеному пункті, запросивши нападника драбівського “Альтаїру” Пасічнюка. Завершили своє провінційне турне “каноніри” у Миронівському районі, забравши з собою півзахисника “Зорі” із Владиславки Ващенка.

22-річний Віталій Зоря вже фігурує у заявці “Арсеналу-Київщина” на офіційному сайті ПФЛ. Зіграно і перший тур в сезоні. Вдома білоцерківці сенсаційно та крупно поступилися дебютанту – “Тепловику” з Івано-Франківська (0:6). Обидва золотонісці зіграли по 90 хвилин.

“Спартак” тим часом ще раз доводить, що шлях до професійного футболу через червоно-білі кольори більш ніж відкритий. А от щодо найближчих перспектив у нинішній першості, поки що виникає багато питань. Маючи вкрай низьку результативність (4 голи в 12 матчах), клуб ще й знову втрачає свого лідера. У тренерського штабу та керівництва нині чимало планів на реорганізацію під час літньої перерви, про які повідомлятимемо по ходу втілення.

віталій зоря [870_650]

Фото: Анастасія Заболотня