“Треба зробити багато конкретних справ. Зробити, а не “посприяти”, – Войцехівський прокоментував останні закиди від Голуба

Міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський, повернувшись із робочої поїздки, дивується своєю раптовою популярністю у стрічці новин. Декілька днів перебуваючи поза інформаційним полем, нині він виявив чимало згадок про себе у ЗМІ. Мова йде про деякі видання, котрі, за його словами, вперто вихваляють лише одного народного обранця, що позиціонується як головний чинник у вирішенні проблем на окрузі.

Таку думку сьогодні навів посадовець на своїй сторінці у Facebook, коментуючи вчорашні новини.

– Якщо десь виділені кошти, то це лише за його сприяння. Згідно з інформацією з цих же ЗМІ, скоро вже й сонце буде вранці сходити лише за “сприяння”. По-іншому ніяк. Ну а я та інші члени моєї родини, виявляється, тільки те й роблять, що займаються корупційними діями, – зазначає Войцехівський.

На думку очільника міста, коли людина активно критикує дії посадовців на окрузі, називаючи їх “князьками”, то вона або дійсно переймається проблемами людей, або є якась інша причина.

– Про переживання за проблеми простих людей народним депутатом Голубом в Золотоноші висновки вже зробили. Тут ніяк не дочекаються його ні депутати, ні активісти, ні просто громадяни. Тоді напрошується висновок про іншу причину. Мабуть депутат таким чином почав підготовку до наступних виборів, – припускає міський голова.

Зачепив посадовець і нещодавній заочний конфлікт Голуба із Віктором Полозовим, який, згідно з текстом повідомлення, нині є не лише головним кандидатом в депутати, а й “раптово став сепаратистом”. Стосовно політичних перегонів, то пригадав він, як перед попередніми виборами Полозова просто не зареєстрували кандидатом. Тоді, коли в бюлетені з’явилися аж три Даценки.

– Моя скромна персона потрапила під шквал критики після того, як я відмовився “співати дефірамби” народному обранцю, коли він просто втік від виборців. Кожного разу відповідати на безглузді звинувачення людини, котра живе не проблемами людей, а у власному вигаданому світі, я не маю ні можливості, ні бажання, бо займаюся з командою однодумців конкретною роботою, а не “сприянням”, – акцентує Віталій Войцехівський.

Також очільник Золотоноші запропонував молодому обранцю вийти зі стін Верховної Ради і приїхати, наприклад, до Золотоноші. Аби власними очима побачити результати конкретних справ “князьків”. Пообіцяв особисто організувати екскурсію на власному транспорті до очисних споруд.

– Може хоч тепер він дізнається, що це таке і де воно знаходиться. Та чому ж воно іноді неприємно пахне. Потім ми заїдемо до “найдорожчої” аптеки, куплю йому “найдорожчі” ліки. За бажанням він може зустрітися з жителями. Після останніх публікацій якраз до нього буде багато питань, – відповів міський голова на вчорашні звинувачення щодо корупції в аптечному бізнесі.

Наостанок посадовець зауважив, що, незважаючи на різні публікації, Золотоноша йде своїм шляхом позитивних змін. Перед золотонісцями, мовляв, найближчим часом стоять завдання реконструкції доріг, будівництва басейну, стадіону, відновлення Парку Надії.

– Ще багато треба зробити конкретних справ. Зробити, а не “посприяти”. І ми це зробимо, – резуюмував Войцехівський.

Нагадаємо, учора веб-ресурс Черкащани Live опублікував матеріал, де прямо звинувачував Войцехівського в корупції щодо ведення фармацевтичної діяльності його дружиною. Надвечір в унісон з’явилося й публічне повідомлення на Facebook-сторінці у народного депутата Владислава Голуба, де він наголосив на монополізації ринку та найдорожчих цінах у місті.

Войцехівський Facebook 01 Войцехівський Facebook 02