Артем Кухаренко взяв участь у X-Факторі [ФОТО]

Наймолодший сільський голова з Черкащини Артем Кухаренко, який є головою села Подільське Золотоніського району, взяв участь у кастингу всеукраїнського телевізійного талант-шоу «Х-фактор».

Артем Кухаренко вже не вперше намагався підкорити сцену «Х-фактору». Однак, минулі спроби закінчувались невдачею на першому етапі – передкастингу. Цьогоріч хлопець зміг потрапити на головну сцену та виступити перед зірковими членами журі. Виконував співак із Черкащини українську пісню. – повідомляє видання “Прочерк“.

– Я здійснив свою мрію – виступити перед відомими музикантами, почути їх думку, їх критику. Я про це мріяв ще з дитинства, нарешті досяг свого, – говорить сільський голова.

У соціальній мережі подільський співак хизується фотографією з ведучою шоу Оксаною Марченко.

кухаренко

За словами Артема Кухаренка, на кастингу він мав певні труднощі, адже напередодні захворів ангіною, а тому повноцінно розпорядитись власним голосом було важко.

За правилами проекту, до виходу в ефір конкурсанти не мають права розголошувати подробиці та результати кастингу. Незабаром співочого сільського голову з Черкащини можна буде побачити в ефірі телеканалу «СТБ».

кухаренко[870_650]