Дитячі фахівці та американські волонтери створили “Майстерню успіху” для молоді [ФОТО]

У липні на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся соціальний проект «Майстерня успіху» – табір денного перебування для дітей із багатодітних сімей та талановитої молоді міста. Автори ініціативи – служба у справах дітей, молоді та спорту, волонтери Корпусу Миру США Кера та Кейсі Пітерсони.

Центральною ідеєю та метою діяльності табору, на думку його координаторів, була можливість дітей проявити свої здібності. Юнакам та дівчатам волонтери демонстрували нові можливості для розвитку їхнього внутрішнього потенціалу, допомагали отримати необхідний для успішного суспільного життя досвід. Ще одна особливість табору – принцип «рівний-рівному», за яким і співпрацювали автори проекту із юними золотонісцями.

Допомогали у функціонуванні Майстерні волонтери Золотоніської МГО «Центр розвитку молоді», та численний десант золотоніських школярів:  Анастасія Артіщева, Єгор Бартуков та Дарина Бартукова (ЗОШ № 6), Анна Кривошея (СШІТ № 2), Влада Батир, Ольга Лазуркевич (ЗОШ № 5), Тетяна Нижник (ЗОШ № 3), які в ці дні працювали вожатими.

У програмі – тренінги (лідерські навички, захист навколишнього середовища, збереження здоров’я), ігри, живопис, науково-пізнавальна документалістика, вивчення українських та американських традицій, відвідини Краєзнавчого музею, екскурсія до старовинної криниці у Згарях, куди провела учасників місцева жителька Надія Максименко.

DSC07392 [870_650] DSC07398 [870_650] OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

SONY DSC

DSC07364 [870_650]